Rare tijden

Gepubliceerd op 7 april 2020 om 12:22

Rare tijden

Een coronacrisis weerhoudt de natuur niet van groeien, groen worden en bloeien. En dat doet normaal de mensen, en dus ook onze vrijwilligers, de handen uit de mouwen steken. Toch heeft het bestuur besloten de werkzaamheden aan de paden uit te stellen tot veiliger tijden. Eén enkele besmetting -met alle gevolgen van dien- is het (beperkt) werken aan de paden niet waard. De paden kunnen het wel een tijdje zonder de vaardige handen van onze vrijwilligers. Desondanks kunt u onze trekker met schaafmachine wel op de paden aantreffen. Op de trekker zit namelijk een cabine waardoor de kans op besmetting minimaal is. Wij hopen dat u begrip heeft voor ons besluit.

Maar maak vooral gebruik van onze paden als u een frisse neus wilt halen en het thuiswerken of het thuisonderwijs even achter uw wilt laten. Let dan wel op de 1,5 meter afstand! En blijf natuurlijk gezond!