Welkom » Nieuws » Wij zijn er klaar voor

Wij zijn er klaar voor

Wij zijn er klaar voor

18 okt. 2017 16:43

Wij zijn er klaar voor

Volgende week is het zover: de tiende editie van de Sallandse wandelvierdaagse. Horden wandelaars door het mooie Sallandse land, met op vrijdag 'De dag van Heeten'. Alle routes maken dan voor een deel gebruik van de wandel- en fietspaden van onze stichting. We hopen dat ze net zo zullen genieten van de mooie omgeving van ons dorp als wij. Maar mocht dat niet genoeg zijn dan is er natuurlijk de uitbundige binnenkomst via de ‘Via Germania’ in het centrum van ons mooie dorp. Steekt u in het voorbij gaan ook even een duimpje op voor de prestatie van de wandelaars? Na vier dagen wandelen zullen sommigen het nodig hebben....

Voor de zekerheid hebben wij onze paden nog even nagelopen. Wij weten het zeker: Wij zijn er klaar voor!

 

« Vorige Volgende »

Lees meer »